Nové fórum: http://dragons.yourme.net/index.htm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nové fórum: http://dragons.yourme.net/index.htm


 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Otto aka Otik aka Rinji

Goto down 
+3
Klobouk
Nemi
pabro
7 posters
AutorZpráva
pabro
PLSák
PLSák



Poeet p?íspivku : 5
Age : 31
Registration date : 15. 04. 07

Otto aka Otik aka Rinji Empty
PříspěvekPředmět: Otto aka Otik aka Rinji   Otto aka Otik aka Rinji Icon_minitimeFri 17 Aug - 15:33

Nechci tu rozepisovat kdo jsem, proč jsem přišel etc.

Stručně jsem chtěl napsat jen toto: Ve hře se jmenuji Otik, level 21 Human Heretic...
V guildě jsem byl už dříve, ale kvůli dlouhé neaktivitě jsem nezaregistroval že Zedd přišel o svůj účet a tudíž se i guilda měnila a "pročišťovala".

Do guildy bych se rád vrátil kvůli pár fajn lidem a vše co zde bylo za potřebné jsem vlastnil a ještě pořád vlastním ... Jinak bych se přeci členem guildy nemohl stát ani předtím.

S pozdravem Brožur (Otík)
Návrat nahoru Goto down
Nemi
Veteran
Veteran
Nemi


Poeet p?íspivku : 51
Registration date : 06. 07. 07

Otto aka Otik aka Rinji Empty
PříspěvekPředmět: Re: Otto aka Otik aka Rinji   Otto aka Otik aka Rinji Icon_minitimeFri 17 Aug - 15:37

heee heeee heeee takže Broži heeee...No nejdív sem se rozepsal ale co udělam zkrácenou verzi.toho týpka znam zrealu je v pohodě v guildě už byl já bych neviděl žádněj problém jsem teda PRO.Doufam že i vy ostatní budete pro jinak ...
Návrat nahoru Goto down
Klobouk
Veteran
Veteran
Klobouk


Poeet p?íspivku : 95
Registration date : 27. 10. 06

Otto aka Otik aka Rinji Empty
PříspěvekPředmět: Re: Otto aka Otik aka Rinji   Otto aka Otik aka Rinji Icon_minitimeFri 17 Aug - 15:40

pro
Návrat nahoru Goto down
Vali
Admin
Admin
Vali


Poeet p?íspivku : 252
Registration date : 23. 07. 06

Otto aka Otik aka Rinji Empty
PříspěvekPředmět: Re: Otto aka Otik aka Rinji   Otto aka Otik aka Rinji Icon_minitimeFri 17 Aug - 15:54

njn,jak jinak...PRO
Návrat nahoru Goto down
https://dragon.forumczech.com
Stagg
Guild Master
Guild Master
Stagg


Poeet p?íspivku : 70
Registration date : 19. 03. 07

Otto aka Otik aka Rinji Empty
PříspěvekPředmět: Re: Otto aka Otik aka Rinji   Otto aka Otik aka Rinji Icon_minitimeFri 17 Aug - 17:33

PRO
Návrat nahoru Goto down
Dreigh
Master
Master
Dreigh


Poeet p?íspivku : 123
Age : 36
Registration date : 08. 09. 06

Otto aka Otik aka Rinji Empty
PříspěvekPředmět: Re: Otto aka Otik aka Rinji   Otto aka Otik aka Rinji Icon_minitimeFri 17 Aug - 19:52

já myslel že kvůli tomu že někdo vyletěl kvůli změně stonu se nemusí psát přihláška....

jinak PRO...
Návrat nahoru Goto down
pabro
PLSák
PLSák



Poeet p?íspivku : 5
Age : 31
Registration date : 15. 04. 07

Otto aka Otik aka Rinji Empty
PříspěvekPředmět: Re: Otto aka Otik aka Rinji   Otto aka Otik aka Rinji Icon_minitimeFri 17 Aug - 22:59

Mno, dostal jsem na rozkaz od nynějšího GM Nimteriuse napsat znova přihlášku Smile Pokud se nepíše, byl jsem obelhán ! Ale nijak mi to ovšem neublížilo xD
Návrat nahoru Goto down
Stagg
Guild Master
Guild Master
Stagg


Poeet p?íspivku : 70
Registration date : 19. 03. 07

Otto aka Otik aka Rinji Empty
PříspěvekPředmět: Re: Otto aka Otik aka Rinji   Otto aka Otik aka Rinji Icon_minitimeFri 17 Aug - 23:23

NIMI SMRDI! Smile
Návrat nahoru Goto down
Dreigh
Master
Master
Dreigh


Poeet p?íspivku : 123
Age : 36
Registration date : 08. 09. 06

Otto aka Otik aka Rinji Empty
PříspěvekPředmět: Re: Otto aka Otik aka Rinji   Otto aka Otik aka Rinji Icon_minitimeSat 18 Aug - 14:02

pabro napsal:
Mno, dostal jsem na rozkaz od nynějšího GM Nimteriuse napsat znova přihlášku Smile Pokud se nepíše, byl jsem obelhán ! Ale nijak mi to ovšem neublížilo xD
obelhán si nebyl, ale....

Vali: Byla provedena zmena tagu guildy z DW na Dragons. Bohuzel tato zmena si vyzadala novy stoun. Takze zachovejte paniku a ja vas budu postupne zase hazet tam kam vsichni patrite Smile)

měl jsem pocit, že to znamená, že by tam bez přihlášky mohli být naházeni všichni kteří tam předtím byli a kvůli změně vypadli;) myslím že nová přihláška vubec nevadí, ale je to zbytečně zdlouhavé....
Návrat nahoru Goto down
Nimterius
Master
Master
Nimterius


Poeet p?íspivku : 138
Registration date : 22. 10. 06

Otto aka Otik aka Rinji Empty
PříspěvekPředmět: Re: Otto aka Otik aka Rinji   Otto aka Otik aka Rinji Icon_minitimeSat 18 Aug - 21:14

Kdo má vědět kdo odešel a kdo vypadl kvůly změně nicku Evil or Very Mad
Návrat nahoru Goto down
Dreigh
Master
Master
Dreigh


Poeet p?íspivku : 123
Age : 36
Registration date : 08. 09. 06

Otto aka Otik aka Rinji Empty
PříspěvekPředmět: Re: Otto aka Otik aka Rinji   Otto aka Otik aka Rinji Icon_minitimeSat 18 Aug - 21:35

Dyt já vim....já do tebe nechci rejt Nimi!!!!:p
Návrat nahoru Goto down
Nemi
Veteran
Veteran
Nemi


Poeet p?íspivku : 51
Registration date : 06. 07. 07

Otto aka Otik aka Rinji Empty
PříspěvekPředmět: Re: Otto aka Otik aka Rinji   Otto aka Otik aka Rinji Icon_minitimeSun 19 Aug - 4:35

Přestante se zas hádat a buď udělejte hlasoání což myslim že je zbytečný protože tu neni ani jedno proti a nebo proste sem napište otíku přiď ke stounu a je to ne? Laughing
Návrat nahoru Goto down
Nimterius
Master
Master
Nimterius


Poeet p?íspivku : 138
Registration date : 22. 10. 06

Otto aka Otik aka Rinji Empty
PříspěvekPředmět: Re: Otto aka Otik aka Rinji   Otto aka Otik aka Rinji Icon_minitimeMon 20 Aug - 20:51

až budeš online tak napiš a dám tě na stoun
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Otto aka Otik aka Rinji Empty
PříspěvekPředmět: Re: Otto aka Otik aka Rinji   Otto aka Otik aka Rinji Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Otto aka Otik aka Rinji
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nové fórum: http://dragons.yourme.net/index.htm :: nábor nových členů-
Přejdi na: