Nové fórum: http://dragons.yourme.net/index.htm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nové fórum: http://dragons.yourme.net/index.htm


 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Přihláška Sharac Blacksun/Morhuen

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Morhuen
PLSák
PLSák
Morhuen


Poeet p?íspivku : 5
Age : 34
Localisation : Lys Arvalen
Registration date : 20. 10. 07

Přihláška Sharac Blacksun/Morhuen Empty
PříspěvekPředmět: Přihláška Sharac Blacksun/Morhuen   Přihláška Sharac Blacksun/Morhuen Icon_minitimeSat 20 Oct - 15:24

Zdravim, jmenuju se Jirka Štros, jsem z Rakovníka, ve hře Morhuen(bard) a Sharac Blacksun(Heretic 15). PK nemám, PvP se nevěnuji a přiznávám že červené jméno na obrazovce jsem dosud přijímal jako svou porážku bez větší snahy něco udělat. Až poslední dobou jsem začal trénovat alespoň základy PvP přestože s hereticem, navíc půlelfem to asi není zrovna ideální .p k tomu mě dovedl jeden chlápek (Van Vren) ze stok co sem přišel z Andarie (také jsem hrál jeden čas, pokud někdo znáte bratrstvo Černozáře (Blacksun)) a často spolu hrajeme.
Na Endoru hraju s přestávkama od začátku shardu a věnuju se převážně RP (za barda), a vždy trochu PvM, ale to jsem bohužel vždy spíš jen začínal nový a nový postavy abych ukojil své touhy načež jsem se vždy vrátil k RP.
Teprve teď když jsem se dostal na tu hranici 15 lvlu mě PvM vcelku chytlo, protože ksakru už jsem tu nějakej ten rok tak bych snad mohl prozkoumat nějaký ty dungy a tak .) Další postavy Ilmarinenster (šílený vědec), Vlk (jednu dobu bard Morhuen), Taklinn (paladin 15) a ještě nějaký nevýznamný.
Nikdy jsem neochutnal chuť jailu takže se považuju za slušnýho hráče .p

Něco o mě, je mi 17, v únoru 18, jsem teda z Rakovníka, takže jsem na UO vyrůstal s lidma jako Galton (knihovník), Shall z MGL a podobnýma individuama .)) což mě nejspíš nakazilo.
Pokud vám něco řekne Elisha tak mě to neřekne "daugas banka" ale "barák vedle" .p už si nepamatuju jestli jsem přived Elishaka na Endor nebo on me ale to už je počítám jedno .)
Studuju v septimě na gymplu, chystám se jako můj starší brácha a různý strejdové a dědové na medicínu, snad to udělám a bude ze mě velkej Greg House. Počítám, že přejmenovat se z Georga na Grega nebude stát tolik jako např. z Huga na Vladimíra.
Mám rád k expení klasickou hudbu, no, kecám prostě u toho poslouchám jen Novosvětskou protože nám ji dali po nějakým konzertu se školou a zalíbilo se mi to. Jinak si poslechnu různý žánry kromě techna, hiphopu a punku, proti kterejm ale nic nemám, protože v určitým období svýho života jsem poslouchal všechny .)
Kromě toho rád jezdim na kole, hraju floorbal a studuju vcelku do hloubky na možný poměry mravence .) (jeden čas jsem chtěl bejt myrmekolog.)
Dřív jsem ještě psával na mfantasy.org .)

Jo byl jsem nějakej čas v asi třech guildách, jednou z nich byl Cech tušim, to byla craft guilda .)) pak nějaká Wolf nebo Ice, to už si pamatuju jen matně .p a taky v RP samozřejmě, a v začátcích taky v Apprentice .D Hledám nějaký normální lidi co si sem tam zaexpěj, neprasej a pomůžou si v nesnázích.
Jako heretic jsem majetkově soběstačnej, dokonce jsem si teď koupil forest ostu tak si připadám jako velkej frajer (nicméně asi ho propůjčím bardovi abych o něj zbytečně nepřišel.))

TS mám nainstalovaný, 2jku teda, protože už hraju nějakejch 6-7 let cs, i když radši mám ventrilo, ale co se dá dělat .p Uuuh jeste UOAM, musim nainstalovat ale to snad zvladnu.. moc to nepouzivam, neprijde mi to ERPE .D .p proste jsem linej.
Hraju z domova, bratr uz tady ani neni. S uctama jsem nikdy nekseftil.

Co se RP týče jak jsem psal vždy jsem měl a budu mít k RP vztah, za Sharaca se přiznám že RP hraju tak na 50%, už jsem se bál aby mi z toho všeho nešíblo v hlavě takže si sem tam hodim nějaký to OOC a smajlíka .) Za Morhuena jsem prošel zkušebním řízením (rp pohovory, napsat pár knih, nějakou tu báseň apod.) u GM a dostal tak musicianship na 100vku, ale věnuju se teda hlavně psaní např. teď mám rozpracovanou legendu o založení města Daugasu .p v níž vysvětluji přítomnost Burned warriorů a orců a vůbec samotný vznik města.

moje icq 248-480-462, doufám že jsem vás tim psaním moc neunavil, osobně abych se přiznal už nemám sílu to po sobě číst takže si taky klidně přeskočte nějakej ten řádek já se zlobit nebudu .D Jo vstoupil bych rád samozřejmě teda s Sharacem, a možná i s Morhuenem no, ale to bych si musel ještě pořádně RP odůvodnit a rozmyslet .p
Návrat nahoru Goto down
Stagg
Guild Master
Guild Master
Stagg


Poeet p?íspivku : 70
Registration date : 19. 03. 07

Přihláška Sharac Blacksun/Morhuen Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Sharac Blacksun/Morhuen   Přihláška Sharac Blacksun/Morhuen Icon_minitimeSat 20 Oct - 18:39

Nadherna prihlaska. Som za prijatie. Len sa obavam aby si sa tu nenudil a nebol sklamany pretoze to este len rozbiehame. Ked prekusnes zaciatok tak to urcite potom pojde.
Návrat nahoru Goto down
Morhuen
PLSák
PLSák
Morhuen


Poeet p?íspivku : 5
Age : 34
Localisation : Lys Arvalen
Registration date : 20. 10. 07

Přihláška Sharac Blacksun/Morhuen Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Sharac Blacksun/Morhuen   Přihláška Sharac Blacksun/Morhuen Icon_minitimeSat 20 Oct - 18:49

No já myslim že v rozjíždějící se guildě (byť třeba s delší tradicí) se zabydlim dobře. Jsem tak trochu splachovací .p vždycky mě bavilo organizovat různý akce, v cs jsem byl většinou já clanleader, takže pokud budu moct i v tomto směru nějak pomoct, budu jen rád .)
Návrat nahoru Goto down
Vali
Admin
Admin
Vali


Poeet p?íspivku : 252
Registration date : 23. 07. 06

Přihláška Sharac Blacksun/Morhuen Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Sharac Blacksun/Morhuen   Přihláška Sharac Blacksun/Morhuen Icon_minitimeSat 20 Oct - 19:37

Krasna prihlaska , jsem pro prijeti. Jak uz napsal Stagg, opet rozjizdime temer mrtvou guildu a ten rozjezd mozna bude trochu pomalejsi. tudiz bude kazda pomoc vitana.
Návrat nahoru Goto down
https://dragon.forumczech.com
Stagg
Guild Master
Guild Master
Stagg


Poeet p?íspivku : 70
Registration date : 19. 03. 07

Přihláška Sharac Blacksun/Morhuen Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Sharac Blacksun/Morhuen   Přihláška Sharac Blacksun/Morhuen Icon_minitimeSun 21 Oct - 20:02

Si prijaty. Ozvi sa mi ked tak na icq: 195847687
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Přihláška Sharac Blacksun/Morhuen Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Sharac Blacksun/Morhuen   Přihláška Sharac Blacksun/Morhuen Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Přihláška Sharac Blacksun/Morhuen
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nové fórum: http://dragons.yourme.net/index.htm :: nábor nových členů-
Přejdi na: