Nové fórum: http://dragons.yourme.net/index.htm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nové fórum: http://dragons.yourme.net/index.htm


 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Street

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Street
PLSák
PLSák



Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 03. 11. 07

Street Empty
PříspěvekPředmět: Street   Street Icon_minitimeSat 3 Nov - 23:29

Dobrý den (neboli čau)
Něco z realu:Jmenuji se Michal Marschalek a jsem ze Severních Čech z města Chomutov.
Je mi 14 let a chodím na ZŠ . Závodně hraji hokej a mezi mé koníčky patří hlavně sport, pc hry(Uo,CS,NHL,FIFA),hulení,la parkour a na posledním ale až posledním škola cheers
Ze hry: Do guildy bych se chtěl přihlásit s postawou jménem Street je to druid . Postawa je založena zatím jeden den a proto je teprw level 9.
Minulost na Endoru : Postawa druid jménem Shagruk - dotáhl jsem ji na level 28 a potom prodal s Se Shagrukem jsem byl w guildách Time odkad jsem odešel kwůli neshodám s pár členmy. Poté mě mé putování Endorem zaneslo do guildy CoM kde jsem strávil az do levelu 28 a zčerwenal . Byla moje dosavadní nejwětší chyba na Endoru a stále mě to mrzí .. Po 10 dnech co byl Shagruk čerwený jsem ho prodal . Za Shagruka sjem běhal ligu weterány a i maestry. No
Dalši druid jménem Sanfewnie : To byla moje dosawadně předposlední postawa byl jsem s ní w guilde CiH . Na 15 lewelu jsem ji dal bráchowi protože sjem o prazdniny měl mnoho hokejowých tréninků a na hraní nebyl čas když jsem chtěl znowu začít hrat tak už Sanfewnii neměl nechal si ji ukrást .
Zkušenosti s Endorem: no hraju tu asi tak 5 let +- mezi Shagrukem a Sanfewnii jsem měl 1 rok pauzu a mezi Sanfewnii a Streetem asi 4 mesice pauzu možá 5.
Zkušenosti s PvP: No jak jsem zmínil liga weteráni i maestři spíše ty weti a plánuji jít do ligy . až budu level 20.
Zkušenosti s PvM : Sun1,2 Chrt 1,2 River, Abyss,Castle ,Ice,Stoky Very Happy ,Orc,Burned. Snad skoro wšechny dungy kromě pevnosti .
Co od guildy očekawám: přátelstwí, dungy, kamarády i kamarádky, důwěru, přijetí Twisted Evil
Přínos guilde: kousat,drápat,nowý důwěryhodný kamarád.
Muzika: Mezi me nejoblíbenější žánry patří Hip-Hop , Rap /nejoblíbenější skupiny G-Unit , Non Phixion , Linkin Park ,Lords of the undergound , Wu-Tang Clan a další
Koukám že bych zapomněl na ts atd.
Myslím si že ts mapa icq wentrilo pro mě problém není .. když máma nespí abych ji neprobudil .
Dále rp příběh už se mi psát nechce myslím zže jsem toho napsal už dost . Pokud ne tak stačí napsat na icq 261192315 či tu mi můžete napsat tak zatim .
Čest práci soudruzi a soudružky Cool
Návrat nahoru Goto down
Tarrok
Veteran
Veteran
Tarrok


Poeet p?íspivku : 53
Registration date : 29. 07. 07

Street Empty
PříspěvekPředmět: Re: Street   Street Icon_minitimeSun 4 Nov - 13:27

zas chces hrat jo ty prase Shocked
Návrat nahoru Goto down
Street
PLSák
PLSák



Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 03. 11. 07

Street Empty
PříspěvekPředmět: Re: Street   Street Icon_minitimeSun 4 Nov - 14:00

Tarrok napsal:
zas chces hrat jo ty prase Shocked

no tak 4fun no ...
Návrat nahoru Goto down
Street
PLSák
PLSák



Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 03. 11. 07

Street Empty
PříspěvekPředmět: Re: Street   Street Icon_minitimeSun 4 Nov - 20:04

Street napsal:
Tarrok napsal:
zas chces hrat jo ty prase Shocked

no tak 4fun no ...
ted sjem dostal neprawem jail na 30 dni tak tu nebudu protoze nemam co hrat... newim proc sjem ho dostal ale co nadelam uz mi ho asi nezrusi ale to je ejdno Sad tak ted tu 30 dni nebudu loglej ale za 30 dni kdybyjste me prijali tak urcite se mezi vas zapojim
Návrat nahoru Goto down
Vali
Admin
Admin
Vali


Poeet p?íspivku : 252
Registration date : 23. 07. 06

Street Empty
PříspěvekPředmět: Re: Street   Street Icon_minitimeMon 5 Nov - 15:16

2 dny na Endoru a uz jail na 30 dni Smile. PROTI
Návrat nahoru Goto down
https://dragon.forumczech.com
Adrian
Lady
Lady
Adrian


Poeet p?íspivku : 34
Registration date : 19. 10. 07

Street Empty
PříspěvekPředmět: Re: Street   Street Icon_minitimeMon 5 Nov - 17:53

Jail mas za to ze jsi nadaval v orcu Twisted Evil PROTI
Návrat nahoru Goto down
Stagg
Guild Master
Guild Master
Stagg


Poeet p?íspivku : 70
Registration date : 19. 03. 07

Street Empty
PříspěvekPředmět: Re: Street   Street Icon_minitimeMon 5 Nov - 21:09

Tak kedze si stratil hlasy dvoch dolezitych clenov tak si NEPRIJATY. Rada do buducnosti: Vyvaruj sa w. Viem ze to moze byt problem ale pomoze to, dalej klad vacsi doraz na gramatiku. A nemusis dostat jail po dvoch dnoch hrania omg.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Street Empty
PříspěvekPředmět: Re: Street   Street Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Street
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nové fórum: http://dragons.yourme.net/index.htm :: nábor nových členů-
Přejdi na: