Nové fórum: http://dragons.yourme.net/index.htm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nové fórum: http://dragons.yourme.net/index.htm


 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Morcheeba Manda - drujd

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Zuzka
PLSák
PLSák



Poeet p?íspivku : 5
Registration date : 12. 11. 07

Morcheeba Manda - drujd Empty
PříspěvekPředmět: Morcheeba Manda - drujd   Morcheeba Manda - drujd Icon_minitimeMon 12 Nov - 17:35

Dobrej den .. ,
ve hre se jmenuji Morcheeba Manda . Na endoru hraji neco kolem 3 roku .Moje postavy sou Morcheeba Manda ( drujd lvl 17) , Zuzanka (lvl 19 craft)- 100 alchemie , a par mensich skillu ..dale sem mnel Blechu Spamerku ( priest ) - ukraden , Valten ( lvl 15-18 ) - vracen majteli kery mi ho pujcil . Chtel bych do guildy za Morcheebu , zadne Pk nemam , mohu namichat i nake lektvary , z guildy vas moc neznam , spise receno nikoho - spise newim kdo vse tu je ..
V realu se jmenuju David Slavík , je mi 13 let - vim ze je to malo a dela to obcas problemy u prihlasek ale lhat vam nebudu , bydlim v Unicove - takova dira u Olomouce , nejradsi hraju hry - samozdrejmne 1. misto ma ULTIMA , take rad hraji NHL 2008 a Wolfnstein Enemy Teritory , mam i CoD2 ,
v guildach sem byl Dvur , ICoH , FFF , FoR a to je asi - mozna urcite vse ,
hledam guildu ktrera nema problemy v pratelych , kteri expej , kde vytahnu na nakej ten lvl a take hledam lide kteri mi pomohou v jakekoli situaci ... ,
TS mam , Ventrilo mam , icq mam 293-789-903 , UAmapu mam , mikrak mam tez ,
.----Rp mam vztrah dobry ... ---
mensi ukazka u drujda : Muj tatinek byl kovar a maminka byla priest , bydleli sme na plazi a chovali sme si plazoveho hada , jmenoval se Killer , jednoho dne na nas zautocili nepratele , pred kterymy sme se schovavali uz dlouhou dobu , ja si myslel ze budeme utikat ale tatinek vytahl z pozad naseho stanu mec a bojoval , bohuzel ho zabili a maminku unesli , had se schoval a oni odesli s mamkou , muj had a ja sme chodili bojovat na skorpiony a ja se cim dal vic zlepsoval , potom mi had umrel pri boji s scarabem , ja byl uz hodne dobry bojovnik a umnel sem se premenit do brouka , jednoho dne sem se promnenil a hledal mamku , najednou kolem orci vesnici sem slisel jak breci a rychle sem tam vbehl kdyz v tom se ze stonu objevili ti dva nepratele keri mi unesli mamku , v tu chvili sem vedel ze sem na spravne ceste a bojoval sem , jednoho sem zabil razem hned a ten druhy utek , ja vedel ze se vrati z vice neprateli a tak sem spechal pro mamku , zjistil sem ze to drzeli jinou zenu tak sem ji vzal na zada a utikal pryc , nasel sem mesto jmenem alcarinque tak sem tam vbehl , zena mi podekovala a v te chvili tam stala velka parta lidi , ja jim povedel co se mi prihodili a sli semnou tam , kde jsem nasel tu zenu , primo v orci vesnici , ze zadu nas zazdila naka kouzelnice a zepredu na nas nabehli nepratele , ale moji hrdinove je bez pomoci pobili , a ja jim dal odmenu , sel sem mezi baracky a hledal mamku ale nenasel , asi uz byla mrtva tak jsem to uz vzdal a sem hrdy protoze urcite neumrela jen tak a bojovala do posledni kapky krve ..-- snad sem rek vse , chybicek si nevsimejte Razz
Návrat nahoru Goto down
Vali
Admin
Admin
Vali


Poeet p?íspivku : 252
Registration date : 23. 07. 06

Morcheeba Manda - drujd Empty
PříspěvekPředmět: Re: Morcheeba Manda - drujd   Morcheeba Manda - drujd Icon_minitimeMon 12 Nov - 22:22

PROTI
-Nebyl jsi prijat do nasi aliancni guildy
-vek
-nejak moc stridas guildy
-nejaky cachry s acc (predpokladam ze i ten alchemik neni puvodne tvuj)
Návrat nahoru Goto down
https://dragon.forumczech.com
Zuzka
PLSák
PLSák



Poeet p?íspivku : 5
Registration date : 12. 11. 07

Morcheeba Manda - drujd Empty
PříspěvekPředmět: mor   Morcheeba Manda - drujd Icon_minitimeMon 12 Nov - 22:32

jaka aliaqncni guilda?
alchemik neni muj , drujd jo a je to fuk u crafta , tam je uplne neco jinyho nez u wara
Návrat nahoru Goto down
Tarrok
Veteran
Veteran
Tarrok


Poeet p?íspivku : 53
Registration date : 29. 07. 07

Morcheeba Manda - drujd Empty
PříspěvekPředmět: Re: Morcheeba Manda - drujd   Morcheeba Manda - drujd Icon_minitimeMon 12 Nov - 22:49

Návrat nahoru Goto down
Zuzka
PLSák
PLSák



Poeet p?íspivku : 5
Registration date : 12. 11. 07

Morcheeba Manda - drujd Empty
PříspěvekPředmět: mor   Morcheeba Manda - drujd Icon_minitimeMon 12 Nov - 22:52

neprijat , newidis? este ruze.smidla.eu
Návrat nahoru Goto down
Tarrok
Veteran
Veteran
Tarrok


Poeet p?íspivku : 53
Registration date : 29. 07. 07

Morcheeba Manda - drujd Empty
PříspěvekPředmět: Re: Morcheeba Manda - drujd   Morcheeba Manda - drujd Icon_minitimeTue 13 Nov - 11:14

Vali napsal:
PROTI
-Nebyl jsi prijat do nasi aliancni guildy

Zuzka napsal:
jaka aliaqncni guilda?

Tarrok napsal:
http://www.wolfpack.webz.cz/forum/viewtopic.php?t=261

Zuzka napsal:
neprijat , newidis? este ruze.smidla.eu

Tak kdo nevidí ?
Návrat nahoru Goto down
Zuzka
PLSák
PLSák



Poeet p?íspivku : 5
Registration date : 12. 11. 07

Morcheeba Manda - drujd Empty
PříspěvekPředmět: mor   Morcheeba Manda - drujd Icon_minitimeTue 13 Nov - 16:01

hm nechapu Very Happy ale tj fuk , nema to cenu UZ k VAM NECHCI - LOCK
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Morcheeba Manda - drujd Empty
PříspěvekPředmět: Re: Morcheeba Manda - drujd   Morcheeba Manda - drujd Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Morcheeba Manda - drujd
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nové fórum: http://dragons.yourme.net/index.htm :: nábor nových členů-
Přejdi na: