Nové fórum: http://dragons.yourme.net/index.htm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nové fórum: http://dragons.yourme.net/index.htm


 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Prihlaska

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Suo Lin
PLSák
PLSák



Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 09. 12. 07

Prihlaska Empty
PříspěvekPředmět: Prihlaska   Prihlaska Icon_minitimeSun 9 Dec - 19:29

Ahoj na vyvesce sem si precetl ze shanite lidi tak jsem vam chtel nabidnout wariora druida jmenem Suo Lin 16lvl. Rad chodim expit mam proslich spousty dungu a mam i zkusenosti s pvp . v Realu je mi 19 let bydlim v Otrokovicich . Mam moznost byt casto pripojeny k internetu , mam uo mapu , TS-VT ,sluchadla mikrofon a spousty kamosu na uo kteri by mohli pomoci v dungu nebo na pk .Jinak od guildy cekam expeni ,pohodove a ferove lidi . me icq :209396951
Návrat nahoru Goto down
Tarrok
Veteran
Veteran
Tarrok


Poeet p?íspivku : 53
Registration date : 29. 07. 07

Prihlaska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska   Prihlaska Icon_minitimeSun 9 Dec - 19:41

celkem chaba prihlaska Rolling Eyes jak dlouho hrajes ? jaky mas jeste postavy ? v jakych si byl gildach ?
zatim PROTI


Naposledy upravil dne Sun 9 Dec - 20:19, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Vali
Admin
Admin
Vali


Poeet p?íspivku : 252
Registration date : 23. 07. 06

Prihlaska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska   Prihlaska Icon_minitimeSun 9 Dec - 19:41

Prihlaska naprosto o nicem. Pokud se nestane zazrak ,budu PROTI...
Návrat nahoru Goto down
https://dragon.forumczech.com
Nimterius
Master
Master
Nimterius


Poeet p?íspivku : 138
Registration date : 22. 10. 06

Prihlaska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska   Prihlaska Icon_minitimeSun 9 Dec - 20:14

Kazí hru ostatním...PROTI
Návrat nahoru Goto down
Suo Lin
PLSák
PLSák



Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 09. 12. 07

Prihlaska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska   Prihlaska Icon_minitimeSun 9 Dec - 21:11

Promin ale je to prihlaska a ne seznamka ....v guildach sem byl afk-free-panzer-hell
mel sme postavy Kodo-punkx-julinka-Aigormortis-radas-lyston-Calvin neboli kachnicka pk-abe hraju 4roky. Delal sem strucnou prihlasku pac nema smysl se seznamovat pres pismo nebo text nejradeji je to v dungu na TS nebo VT
Návrat nahoru Goto down
Tarrok
Veteran
Veteran
Tarrok


Poeet p?íspivku : 53
Registration date : 29. 07. 07

Prihlaska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska   Prihlaska Icon_minitimeSun 9 Dec - 21:14

za 1 seznamka to je a za 2 PROTI nelibi se mi tvuj pristup (pokud ti nestojime za to aby si nam sem napsal normalni prihlasku tak ty nam nestojis za to aby si sel k nam do gildy)
Návrat nahoru Goto down
allaard
King spamer
King spamer
allaard


Poeet p?íspivku : 1000
Age : 32
Registration date : 23. 07. 06

Prihlaska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska   Prihlaska Icon_minitimeSun 9 Dec - 22:13

Suo Lin napsal:
Promin ale je to prihlaska a ne seznamka ....v guildach sem byl afk-free-panzer-hell
mel sme postavy Kodo-punkx-julinka-Aigormortis-radas-lyston-Calvin neboli kachnicka pk-abe hraju 4roky. Delal sem strucnou prihlasku pac nema smysl se seznamovat pres pismo nebo text nejradeji je to v dungu na TS nebo VT


Naša guilda seznamka je, takže buď lepšia prihláška. Alebo nič. Papa
Návrat nahoru Goto down
https://dragon.forumczech.com/index.htm
Suo Lin
PLSák
PLSák



Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 09. 12. 07

Prihlaska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska   Prihlaska Icon_minitimeMon 10 Dec - 16:50

Mno tak zkusim pro vas neco vymyslet Smile . Jsem vystudovany elektrikar -slaboproud chodil sem do Otrokovic na skolu . Ultimu sem poprve videl v herne cca. 4,5pozadu hral tam jeste pravy majitel Smudla sve elfiho kacire na solo a vesmes tento clovek me dotahl na uo. Mel sme cest se setkat i s zdejsimi celebrity Reaver-Smoulinka-Gwyneon atd... ze zacatku sem v herne hraval jenom CS ale po par tydnech jsem tomu propadl. Zacinali sme spolu s The Conanem ktery mel pozdeji sovika berka 32 (smudluv bracha). Prvni postavu jsem si zalozil maga(lyston) ,ale po par hodinach hrani kde pro me bylo vsechno nove sem usoudil ze jednodussi povolani bude na miste tak sem zacal expit berka(radas)doba plynula a poznaval jsem cim dal vice svet Endoru . Ma prvni guilda byla Afk do ktere jsem vztoupil s uz s necromantem Lyston (expy normal-parta fajn-pvp ???) po myslim tak roku se rozpadla. Do dalsi guildy jsem sel az po dlesi dobe jmenovala se Free vedl ji Patriarch Ivan a meli sme ali s Comem (dungy parada-parta nic moc-pvp zacatecnici) ta se ovsem po vyexpeni Vedociho a jeho prechodu do guildy Com take rozpadla . Po rozpadu Free sem zacal kšeftovat s ucty a dostal se mi do ruk rogua 21halb-elf Akh Falan Quorwyn zacatky byli velmi tezke po 3 dnech expeni sem tomu prisel na kloub . Nasledovala dalsi guilda Panzer (expy MEGAMOCNE Wink - parta paradni-pvp na urovni) zde sem se s roguem prihlasil kdyz byl 25 a kdyz po Smile 3mesich panzer skoncil mel sem31 lvl. Dalsi velka etapa meho zivota byla guilda Hell (dungy ze zacatku fajn-parta nejlepsi-pvp parada)Tam sem si vytahl meho berka radase na 26 lvl a rogua na 32 necromanta lystona sem neexpil zustal na 23 . Guilda hell byla prevazne zalozena na pvp,ale vseho moc skodi po nepohodnuti s gm guildy sem odesel nejakou dobu sem expil s guildou CoM kde me vytahli rogua na skoro 34 lvl posleze ma pout konci Sad(( kamos nasel bug ktereho sme spolu s aki-tomakem a klytamajstrou zneuzili a dostali sme all bann uctu .... spolu snimi byli zniceny me postavy Abe (elf 28)-Kodo (human 25)-Julinka (33 drow)-Aigor Mortis (30 drow) myslim ze i timto ukoncim muj pribeh------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Jinak v realu posloucham nejradeji SKa -driv hip hop- jinak mi nevadi nic co ma poradn rytmus ------za hrubki se omlouvam ale dyktati my nykdi nesli Wink)
Návrat nahoru Goto down
allaard
King spamer
King spamer
allaard


Poeet p?íspivku : 1000
Age : 32
Registration date : 23. 07. 06

Prihlaska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska   Prihlaska Icon_minitimeMon 10 Dec - 18:52

No vidíš, že to ide. Smile Si príklad pre ostatných lenivcov, čo napíšu, prihlášku o 5 riadkoch a nulovej pointe a nakoniec si dá záležať a napíše niečo takéto. Smile)) No momentálne neviem či som Za alebo proti
Návrat nahoru Goto down
https://dragon.forumczech.com/index.htm
Vali
Admin
Admin
Vali


Poeet p?íspivku : 252
Registration date : 23. 07. 06

Prihlaska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska   Prihlaska Icon_minitimeMon 10 Dec - 22:15

Ocenujem tvoji snahu napsat kloudnou prihlasku. Ale refernece na tebe jsou velice spatne. Prejem ti hodne stesti at uz skoncis kdekoliv.
NEPRIJAT
Návrat nahoru Goto down
https://dragon.forumczech.com
Sponsored content





Prihlaska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska   Prihlaska Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Prihlaska
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Prihlaska
» prihlaska
» prihlaska
» Prihlaska
» prihlaska

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nové fórum: http://dragons.yourme.net/index.htm :: nábor nových členů-
Přejdi na: