Nové fórum: http://dragons.yourme.net/index.htm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nové fórum: http://dragons.yourme.net/index.htm


 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 prihlaska za bersekra arese

Goto down 
+6
allaard
Bruce Lee
*Balthazzar*
Tilter(Paladin)
Vali
ares
10 posters
AutorZpráva
ares
PLSák
PLSák



Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 16. 12. 07

prihlaska za bersekra arese Empty
PříspěvekPředmět: prihlaska za bersekra arese   prihlaska za bersekra arese Icon_minitimeSun 16 Dec - 17:44

Allaard : Ares napísal novú prihlášku do nového topica. Editujem ju sem. Starú ponechávam v quote.

Zdravim cleny DW ve hre se moje postava jmenuje Ares je to bersekr lvl 18 dale mam rouga 9 lvl tez nehraneho jinak mam rangera sexy medu 10 lvl a PK zadne nemam......Smile......Arese jsem dostal od kamarada protoze prestava hrat uzho to zepry nebavi......nechapu ho je to super hra.....:)do gulidi chci jit za Arese za nic jineho jit asi nemohl jsou to LOW lvly:Dkodex sem si cetl jak ste mi poradili....z gulidi se znam akorat z BRUCEM LEEM....a trosicku ze zacatku ze zeddicuse ze zacatku mi pomahal a daval nejake gp pamatujes antonio:)tu postavu uz nemam protoze mi ukradli acc!Sad...v realu se jmenuji Petr sem z brna z bohunic....je mi 14let....:)doufam ze vek nevadi ze sem tag mlady:)...chodim zatim na zakladku sem v 8.tride:).....pusobil sem v gulide OMG zasli sme par dungu ale uz sem odesel....hledam guildu dobrych chlapu kteri chteji obcas zajit i dungy negdy treba i 2 za den:)......mam nainstalovani UOAM a icq TS nemam protoze kdyz bych ho mel zapli laguje mi komp:D......Doufam ze vam tohle bude stacit uz newim co tam mam napsat Very Happy MOJE ICQ JE 429864144:)Kdy bytse co koliv potrebovali tag pisnete'Smile



citace :
zdrawim vsechny celny DW
jmenuji se PETR je mi 14 let bydlim brne
moje posatvy sou nehrany rouge Mathhi donquer pak ranger sexy meda lvl 10 a pak mam Bersekra Arese 18 lvl skoro 19.tuto postavu sem dostal od kamose protoze uz nehraje .rad chodim dungy ale nejsem exphunter je mi ejdni jelsi mit expi bduu nebo ne ale kdyz se napsie demem dung tag jasne ze du a nerkenu ani pul slova a kdyz tam negde bude treba pk rad se donej pustim je mi ejndo jelsi hebnu nebo ne nezalezi na expech ale na zabave je mi ejdno jelsi stratim 20 nebo 700 expu prece je to jenom hra a neni nutno u toho se nervovat!:)moje icq je 429864144 kdbybste colkoloiv chtely vedet pisnete mi rad odpovim:)
Návrat nahoru Goto down
Vali
Admin
Admin
Vali


Poeet p?íspivku : 252
Registration date : 23. 07. 06

prihlaska za bersekra arese Empty
PříspěvekPředmět: Re: prihlaska za bersekra arese   prihlaska za bersekra arese Icon_minitimeSun 16 Dec - 18:31

Naprosto necitelne,opravdu nemam naladu to prekladat do cestiny Sad
Návrat nahoru Goto down
https://dragon.forumczech.com
Tilter(Paladin)
PLSák
PLSák
Tilter(Paladin)


Poeet p?íspivku : 15
Registration date : 08. 12. 07

prihlaska za bersekra arese Empty
PříspěvekPředmět: Re: prihlaska za bersekra arese   prihlaska za bersekra arese Icon_minitimeSun 16 Dec - 18:48

Tys me hochu nepadl do oka uz v bance prihlaska nic moc:) A Dalsi Brno:D:D:D:)
Proti!
Návrat nahoru Goto down
*Balthazzar*
PLSák
PLSák
*Balthazzar*


Poeet p?íspivku : 11
Registration date : 09. 12. 07

prihlaska za bersekra arese Empty
PříspěvekPředmět: Re: prihlaska za bersekra arese   prihlaska za bersekra arese Icon_minitimeSun 16 Dec - 19:05

Odflakla prihlaska PROTI pale
Návrat nahoru Goto down
Tilter(Paladin)
PLSák
PLSák
Tilter(Paladin)


Poeet p?íspivku : 15
Registration date : 08. 12. 07

prihlaska za bersekra arese Empty
PříspěvekPředmět: Re: prihlaska za bersekra arese   prihlaska za bersekra arese Icon_minitimeSun 16 Dec - 19:14

Hele zda opravdu chces k nam tak napises prihlasku podle vzoru at se neco dozvim a poradnou:)a potom mozna budu Pro(Ale musis to psat citelne)
Návrat nahoru Goto down
Bruce Lee
PLSák
PLSák
Bruce Lee


Poeet p?íspivku : 22
Registration date : 10. 12. 07

prihlaska za bersekra arese Empty
PříspěvekPředmět: Re: prihlaska za bersekra arese   prihlaska za bersekra arese Icon_minitimeSun 16 Dec - 20:09

Budu realista Very Happy PROTI... jeho skusenost z Uo je tak maximalne 2 mesice potom (dostal) berka arease... Smile Promin
Návrat nahoru Goto down
ares
PLSák
PLSák



Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 16. 12. 07

prihlaska za bersekra arese Empty
PříspěvekPředmět: Re: prihlaska za bersekra arese   prihlaska za bersekra arese Icon_minitimeSun 16 Dec - 20:38

zdrawim vsechny celny DW
jmenuji se PETR je mi 14 let bydlim brne
moje posatvy sou nehrany rouge Mathhi donquer pak ranger sexy meda lvl 10 a pak mam Bersekra Arese 18 lvl skoro 19.tuto postavu sem dostal od kamose protoze uz nehraje .rad chodim dungy ale nejsem exphunter je mi jedno jelsi mit expi budu nebo ne ale kdyz se napsie deme dung tag jasne ze du a nerkenu ani pul slova a kdyz tam negde bude treba pk rad se donej pustim je mi jendo jelsi hebnu nebo ne nezalezi na expech ale na zabave je mi jedno jelsi stratim 20 nebo 700 expu prece je to jenom hra a neni nutno u toho se nervovat!:)moje icq je 429864144 kdybyste cokoloiv chtely vedet pisnete mi rad odpovim:)Skusenosti mam tag 3 meisce jak rikA BRUCEE LEE bydli o 5 pater vis:D ale rad se priucim abych moc poznavat veci vic a vic:)....co bych este dodal....Smile.......promite za ten necitelny text byl sem asi moc zbrkli:Domlouvam se..doufam ze me vezmete byl bych vam moc vdecny abyhc se mohl priucovta dal a dal:)
Návrat nahoru Goto down
Tilter(Paladin)
PLSák
PLSák
Tilter(Paladin)


Poeet p?íspivku : 15
Registration date : 08. 12. 07

prihlaska za bersekra arese Empty
PříspěvekPředmět: Re: prihlaska za bersekra arese   prihlaska za bersekra arese Icon_minitimeSun 16 Dec - 21:07

ares napsal:
zdrawim vsechny celny DW
jmenuji se PETR je mi 14 let bydlim brne
moje posatvy sou nehrany rouge Mathhi donquer pak ranger sexy meda lvl 10 a pak mam Bersekra Arese 18 lvl skoro 19.tuto postavu sem dostal od kamose protoze uz nehraje .rad chodim dungy ale nejsem exphunter je mi jedno jelsi mit expi budu nebo ne ale kdyz se napsie deme dung tag jasne ze du a nerkenu ani pul slova a kdyz tam negde bude treba pk rad se donej pustim je mi jendo jelsi hebnu nebo ne nezalezi na expech ale na zabave je mi jedno jelsi stratim 20 nebo 700 expu prece je to jenom hra a neni nutno u toho se nervovat!:)moje icq je 429864144 kdybyste cokoloiv chtely vedet pisnete mi rad odpovim:)Skusenosti mam tag 3 meisce jak rikA BRUCEE LEE bydli o 5 pater vis:D ale rad se priucim abych moc poznavat veci vic a vic:)....co bych este dodal....Smile.......promite za ten necitelny text byl sem asi moc zbrkli:Domlouvam se..doufam ze me vezmete byl bych vam moc vdecny abyhc se mohl priucovta dal a dal:)
Skus to jeste rozvinout podivej se na vzor me se zda ze ctu furt to samiy akorat 2 vety pripsany,musis se snazit.:)a zase misto omlouvam Domlouvam:)Snaz se snaz
Návrat nahoru Goto down
Bruce Lee
PLSák
PLSák
Bruce Lee


Poeet p?íspivku : 22
Registration date : 10. 12. 07

prihlaska za bersekra arese Empty
PříspěvekPředmět: Re: prihlaska za bersekra arese   prihlaska za bersekra arese Icon_minitimeSun 16 Dec - 21:18

ALe snahu ma dokonce i vytrvalost Smile to se musi nechat ... co takle ho otuknout v dungu ???a potom se dal poradit treba jeho praavopis je horsi nez hrani Smile
nemylsim tim skusebni lhutu v guilde ani tak jen proste jen tak informacni dung jak se to za ty 3 mesice naucil ... Treba neni tak spatnej jak si mylslim ale na svim rozhodnuti si PROZATIM stojim
Návrat nahoru Goto down
allaard
King spamer
King spamer
allaard


Poeet p?íspivku : 1000
Age : 32
Registration date : 23. 07. 06

prihlaska za bersekra arese Empty
PříspěvekPředmět: Re: prihlaska za bersekra arese   prihlaska za bersekra arese Icon_minitimeSun 16 Dec - 22:17

Bruce Lee napsal:
Budu realista Very Happy PROTI... jeho skusenost z Uo je tak maximalne 2 mesice potom (dostal) berka arease... Smile Promin
Ešte povedz o svojich skvelých skúsenostiach. Aneb " Dáte tipkovy co predáva acc 2000CZK a lognete postavu*



citace :
ALe snahu ma dokonce i vytrvalost Smile to se musi nechat ... co takle ho otuknout v dungu ???a potom se dal poradit treba jeho praavopis je horsi nez hrani Smile
nemylsim tim skusebni lhutu v guilde ani tak jen proste jen tak informacni dung jak se to za ty 3 mesice naucil ... Treba neni tak spatnej jak si mylslim ale na svim rozhodnuti si PROZATIM stojim


Za jeden dung nemusíš zistiť nič. Asi rovnako ako z tejto gulášovej prihlášky. Smile Ja si stále myslím, že ty si špatný a ako nový člen a natožto ty. Tvoje ANO alebo NIE pre mňa nič neznamená.
Návrat nahoru Goto down
https://dragon.forumczech.com/index.htm
Bruce Lee
PLSák
PLSák
Bruce Lee


Poeet p?íspivku : 22
Registration date : 10. 12. 07

prihlaska za bersekra arese Empty
PříspěvekPředmět: Re: prihlaska za bersekra arese   prihlaska za bersekra arese Icon_minitimeSun 16 Dec - 23:03

Omlouvam se Ze sem vyjril jako clen svuj navrh.. To ze postava neni originalne Moje neznamena za jsem Grazl a podrazak .... Mylis ze kazdy kdo ma jine acc nez zacal hrat je dacan ? vis nekteri nemeli krasnej a pohodovej zacat jako nekteri zde hrajici hraci..zacal jsem hrat za postavu tumor byl sem na vsecko sam nikdo me neradil nikdo me nedal apsolutne nic na vsecko jsme postupem casu prichazel sam pak se obevili dva hraci Zeropka a TGHlmag tusim ze jen tak nejak jmenoval.Zezacatku byli pratelssti ale potom se vyvynulo akorad same podrazi na moji postavu..vis a to uz nechces aby tvoje jmeno znali zakladas si stale postavy a jelikoz zadne jine znamosti nemas tak se najedou ocitnes na miste na kterem sem jeste pred nadavem ybval ja na Uo nemam tolik pratel co ty mam 3 a sem jim za vsecko strasne vdecnej pomohli mi hodne a ja pomlhl jim xkrat oni stoji zamnou a ja ze nima nepotrebuju aby moje jmeno zaznivalo pri kazdym rozhovoru o UO jako napriklad o DUNOVY dun je hrajici legenda a svoje jmeno si pracne vytvoril ale me o to nejde mam hardena sem za nej vdecnej slibil sem ze dodelam to co Harden zacal prvnim krokem je 30+ mam velike usili to splnit a nechci aby to na 30+ skoncilo a v moji minulosti mi nemuzes prece niz zazlit... tak skus o me jeste trosku zapremyslet.mozna nemam smysl pro humor jako ostatni v Dragonech ale rozhodne nejsem podrazak a ver ze lidi na endore kteri nejsou podrazaci je hodne HODNe malo
Návrat nahoru Goto down
allaard
King spamer
King spamer
allaard


Poeet p?íspivku : 1000
Age : 32
Registration date : 23. 07. 06

prihlaska za bersekra arese Empty
PříspěvekPředmět: Re: prihlaska za bersekra arese   prihlaska za bersekra arese Icon_minitimeMon 17 Dec - 15:57

Bruce Lee napsal:
Omlouvam se....
Vôbec nejde o to. Dobre fajn aj ja mám na poli kúpenú postavu. "Vymenil" som ju z kamarátom za pár iných pixelov. konkrétne morf alebo niečo na morf. (bolo to pred cca pred rokom a 10-11 mesiacov. Ide o to aj keď sa to nemá. A nebol to ani predaj. Dával mi to, a ja som mu povedal, že len tak to nepríjmem, že mu niečo za to aspoň dám. Bol to pixel za pixel. Ty si to kúpil za real. Sory odsudzujem to. + Občas blbneš na mape. (Kto nie? Smile ) Občas znamená , že ja tam poslednú dobu niesom a keď tam som tak blbneš. Ok je mi to jedno. U Aresa som PROTI! HEJ Smile


Naposledy upravil dne Mon 17 Dec - 16:05, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
https://dragon.forumczech.com/index.htm
allaard
King spamer
King spamer
allaard


Poeet p?íspivku : 1000
Age : 32
Registration date : 23. 07. 06

prihlaska za bersekra arese Empty
PříspěvekPředmět: Re: prihlaska za bersekra arese   prihlaska za bersekra arese Icon_minitimeMon 17 Dec - 16:01

Prepísaná prihláška. Hore alien alien alien alien
Návrat nahoru Goto down
https://dragon.forumczech.com/index.htm
Light
The Thinker
The Thinker
Light


Poeet p?íspivku : 14
Registration date : 12. 12. 07

prihlaska za bersekra arese Empty
PříspěvekPředmět: Re: prihlaska za bersekra arese   prihlaska za bersekra arese Icon_minitimeMon 17 Dec - 16:30

Nuže, toto je určitě kvalitněji zpracovaná přihláška než onen předcházející paskvil, dále se mi zdá, že přihláška obsahuje vše, co obsahovat má. Postava má pro "tradiční" akce poměrně funkční level, na akce netradičního rázu se časem doplazíš. Nemůžu a nechci ti vyčítat, že hraješ cizí postavu, a co se týče tvého věku, nelze předeslat, že nízký věk znamená protivný či hloupý, stejně jako vyšší věk neznamená, že je člověk plný moudrých rad a bude se chovat taktně. Jediné co můzu již nyní vytknout je to, že jsi si s přihláškou nedal alespoň trochu práce již napoprvé. Vzhledem k tomu, že nemám důvod být proti, a s přihlédnutím k nové podobě přihlášky a faktům v ní uvedených, jsem PRO mu dát šanci.
Návrat nahoru Goto down
Nimterius
Master
Master
Nimterius


Poeet p?íspivku : 138
Registration date : 22. 10. 06

prihlaska za bersekra arese Empty
PříspěvekPředmět: Re: prihlaska za bersekra arese   prihlaska za bersekra arese Icon_minitimeMon 17 Dec - 17:03

Sice na třetí pokus...příště si dej trošku víc práce, ať je to na poprvý... jsem PRO dát ti šanci...
Návrat nahoru Goto down
Nemi
Veteran
Veteran
Nemi


Poeet p?íspivku : 51
Registration date : 06. 07. 07

prihlaska za bersekra arese Empty
PříspěvekPředmět: Re: prihlaska za bersekra arese   prihlaska za bersekra arese Icon_minitimeMon 17 Dec - 17:37

Proti .. věk
Návrat nahoru Goto down
Tilter(Paladin)
PLSák
PLSák
Tilter(Paladin)


Poeet p?íspivku : 15
Registration date : 08. 12. 07

prihlaska za bersekra arese Empty
PříspěvekPředmět: Re: prihlaska za bersekra arese   prihlaska za bersekra arese Icon_minitimeMon 17 Dec - 18:06

Tak Pro ....VEk
Návrat nahoru Goto down
allaard
King spamer
King spamer
allaard


Poeet p?íspivku : 1000
Age : 32
Registration date : 23. 07. 06

prihlaska za bersekra arese Empty
PříspěvekPředmět: Re: prihlaska za bersekra arese   prihlaska za bersekra arese Icon_minitimeMon 17 Dec - 19:09

eeek ops. Som za vyskúšanie ale nehovorím jasné áno.


Poviem ti an rovinu, že o vek moc nejde. Áno je možnosť, že to bude pako. Ale menší vek znamená len väčšiu pravdepodobnosť na detské správanie. ALe nemusí to tak byť!!!
Nemi napsal:
Proti .. věk
Návrat nahoru Goto down
https://dragon.forumczech.com/index.htm
ares
PLSák
PLSák



Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 16. 12. 07

prihlaska za bersekra arese Empty
PříspěvekPředmět: Re: prihlaska za bersekra arese   prihlaska za bersekra arese Icon_minitimeMon 17 Dec - 21:37

Nemi napsal:
Proti .. věk
Dekuju vsech CLENUM ze prome dali PRO doufam...ze smenou budete spokojeny.........Nemi doufam ze se casem vic pozname a nebudes PROTI....Smile
Návrat nahoru Goto down
allaard
King spamer
King spamer
allaard


Poeet p?íspivku : 1000
Age : 32
Registration date : 23. 07. 06

prihlaska za bersekra arese Empty
PříspěvekPředmět: Re: prihlaska za bersekra arese   prihlaska za bersekra arese Icon_minitimeTue 18 Dec - 0:33

ares napsal:
Nemi napsal:
Proti .. věk
Dekuju vsech CLENUM ze prome dali PRO doufam...ze smenou budete spokojeny.........Nemi doufam ze se casem vic pozname a nebudes PROTI....Smile

však za to. Smile)) Smile
Návrat nahoru Goto down
https://dragon.forumczech.com/index.htm
Adrian
Lady
Lady
Adrian


Poeet p?íspivku : 34
Registration date : 19. 10. 07

prihlaska za bersekra arese Empty
PříspěvekPředmět: Re: prihlaska za bersekra arese   prihlaska za bersekra arese Icon_minitimeTue 18 Dec - 17:59

Jak dalsi Brno? Jinak ja jsem taky proti Evil or Very Mad
Návrat nahoru Goto down
Vali
Admin
Admin
Vali


Poeet p?íspivku : 252
Registration date : 23. 07. 06

prihlaska za bersekra arese Empty
PříspěvekPředmět: Re: prihlaska za bersekra arese   prihlaska za bersekra arese Icon_minitimeWed 19 Dec - 15:20

Zalozeno hlasovani...
Návrat nahoru Goto down
https://dragon.forumczech.com
Vali
Admin
Admin
Vali


Poeet p?íspivku : 252
Registration date : 23. 07. 06

prihlaska za bersekra arese Empty
PříspěvekPředmět: Re: prihlaska za bersekra arese   prihlaska za bersekra arese Icon_minitimeFri 21 Dec - 18:11

Prijat za ADEPTA. Chytni si me prosim na ICQ.
Návrat nahoru Goto down
https://dragon.forumczech.com
allaard
King spamer
King spamer
allaard


Poeet p?íspivku : 1000
Age : 32
Registration date : 23. 07. 06

prihlaska za bersekra arese Empty
PříspěvekPředmět: Re: prihlaska za bersekra arese   prihlaska za bersekra arese Icon_minitimeThu 3 Jan - 14:39

Ares neprospel ako Adept. Nestáva sa členom.
Návrat nahoru Goto down
https://dragon.forumczech.com/index.htm
Sponsored content





prihlaska za bersekra arese Empty
PříspěvekPředmět: Re: prihlaska za bersekra arese   prihlaska za bersekra arese Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
prihlaska za bersekra arese
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» prihlaska
» $ prihlaska $
» prihlaska
» Prihlaska
» Prihlaska

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nové fórum: http://dragons.yourme.net/index.htm :: nábor nových členů-
Přejdi na: