Nové fórum: http://dragons.yourme.net/index.htm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nové fórum: http://dragons.yourme.net/index.htm


 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Prihlaska priest

Goto down 
+3
Vali
Nimterius
Gustafa
7 posters
AutorZpráva
Gustafa
PLSák
PLSák
Gustafa


Poeet p?íspivku : 8
Registration date : 22. 06. 07

Prihlaska priest Empty
PříspěvekPředmět: Prihlaska priest   Prihlaska priest Icon_minitimeThu 24 Jan - 23:01

Tak ja vas zdrawim lidicky ... ted neco o sobe zaprve nevsimejte si pravopisu newinikam ju ? -- a dale me jmeno je Jindra .. je mi 18 let a hraji endor uz od jeho zacaatku s castymi prestavkami .. chodim na ucnak na obor Kuchar ... 12 let hraji fotbal od toho taky navazuje ze v utery a ctvrtek mohu hrat jenom vecir a je jedno do kolika proste jak se jde dung tak klydne nonstop ... week mohu hrat cely nonstop ... jinak nejak tak prez icq znam nimiho on vam napise svuj nazor na me at uz real tak ve hre ... jinak vam asi nemam nic co vic o sobe rict ... az na to ze sem kurak celkem piji a podle znamich sem hlavni acter srandy ... Smile


Tak ted neco o me postave s kterou se kvam hlasim ..... Takze nick Gustafa je to 24 a asi pul lvl priset ... v soucasne dobe mam jeden slusnej eqip ktery da za anatomku a healing 30+ priesta ... sem celkem dosti casto online spise furt a sem po kratsi pauze pac kazdej si musi nekdy vorazit ... byl sem uz v mnohach guildach .. HEll... CHaos ... Panzer(HOT,CUBE) ... a i u vas sem nejakej ten cas pobyval to kdyz ste byli jeste DW a po te Dragons .. odesel sem pac sem sel na tu moji Endor prestavku tak abych vam tu nedrzel zbytecne mista v guilde ... hraji uz dosti dlouho ... mam skusenosti at uz PVM take i dost PVP at uz za priesta tak za me PK 26 rogua jmenem Deanor .... Newim jestli potrebujete vedet jeste neco piste sem budu kontrolovat vysledky ....



RP-pribeh

Pochazim z bohate a vlivne rodiny ... muj otec byl zkuseny Warior a moje matka neohrozena Carodejka... muj otec me vzdy ucil abych si vse vynutil silou a matka totez jenom ze naopak svou meditaci a kouzly .... jenze asi sem po mich rodicich nezdedil jejich krve chtivost .... radeji sem osetroval zranene, pozoroval lesni zver a skoumal vsechny krasy sveta .... Jednoho dne ale otec rekl DOST!!! Pry bud budu po nem a matce a utracet newine zivoty nebo at tahnu z domu .... Co myslite ze sem si vybral ... Tajne sem si leta studoval matky carodejne knihy a ucil se jenom ty co umi posilovat a lecit spolubojivniky i me sama ... naucil sem se i par utocnych kouzel kdybych se dostal do potizi .. od tatky sem se naucil jak zachazet se zbrani ruzne vipady a uhyby .... Rekl sem jim JDU !!! A od te doby poznavam svet Endoru takovi jaky je a snazim se bojovat tim ze pomaham ostatnim spolubojivnikum zustat nazivu proti krvelacnym obludam a zrudam! Kdo vi jestli se vratim nekdy domu, ale jestli ano budu mit hlavu stycenou a budu hrdy za to jaky sem ....


me icq 271-118-035 dekuji at uz to dopadne jak chce
Návrat nahoru Goto down
Nimterius
Master
Master
Nimterius


Poeet p?íspivku : 138
Registration date : 22. 10. 06

Prihlaska priest Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska priest   Prihlaska priest Icon_minitimeThu 24 Jan - 23:24

Taaaaakkk....

Jindru znám z UO, DoTy a samozřejmě realu...je v poho a nuda s ním není Cool...

+ pěkná přihláška
+ věk
+ RP příběh

já jsem PRO ...
Návrat nahoru Goto down
Vali
Admin
Admin
Vali


Poeet p?íspivku : 252
Registration date : 23. 07. 06

Prihlaska priest Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska priest   Prihlaska priest Icon_minitimeThu 24 Jan - 23:42

PRO
Návrat nahoru Goto down
https://dragon.forumczech.com
Nemi
Veteran
Veteran
Nemi


Poeet p?íspivku : 51
Registration date : 06. 07. 07

Prihlaska priest Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska priest   Prihlaska priest Icon_minitimeThu 24 Jan - 23:51

PRO
pěkná přihláška
věk
priest
...
Návrat nahoru Goto down
Gustafa
PLSák
PLSák
Gustafa


Poeet p?íspivku : 8
Registration date : 22. 06. 07

Prihlaska priest Empty
PříspěvekPředmět: dodatek   Prihlaska priest Icon_minitimeThu 24 Jan - 23:57

Gustafa je moje vlastni postava vyexpena od nulky ... mam na ni i registr pokud si ho jeste ovsem pamatam Smile jenom kdyby se nekdo ptal nejsem koupena ci darovana postava... lol!
Návrat nahoru Goto down
gamerik
Stokař
Stokař



Poeet p?íspivku : 27
Registration date : 08. 10. 06

Prihlaska priest Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska priest   Prihlaska priest Icon_minitimeFri 25 Jan - 1:00

no,bol si tu,poznaju ta skoro vsetci,nema zmysel byt proti... som za Smile
Návrat nahoru Goto down
The_Baggio
PLSák
PLSák
The_Baggio


Poeet p?íspivku : 11
Age : 29
Registration date : 20. 10. 07

Prihlaska priest Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska priest   Prihlaska priest Icon_minitimeFri 25 Jan - 14:05

pekna prihlaska zas niekto v mojom veku cheers som PRO
Návrat nahoru Goto down
The_Baggio
PLSák
PLSák
The_Baggio


Poeet p?íspivku : 11
Age : 29
Registration date : 20. 10. 07

Prihlaska priest Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska priest   Prihlaska priest Icon_minitimeFri 25 Jan - 14:22

no tak nie si v mojom veku pomylil som si to s casom ako dlho hras futbal ale aj tak som PRO
Návrat nahoru Goto down
allaard
King spamer
King spamer
allaard


Poeet p?íspivku : 1000
Age : 32
Registration date : 23. 07. 06

Prihlaska priest Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska priest   Prihlaska priest Icon_minitimeFri 25 Jan - 20:13

The_Baggio napsal:
no tak nie si v mojom veku pomylil som si to s casom ako dlho hras futbal ale aj tak som PRO
Som za. Prijatý za adepta guildu. napíš mi.
Návrat nahoru Goto down
https://dragon.forumczech.com/index.htm
Sponsored content





Prihlaska priest Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska priest   Prihlaska priest Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Prihlaska priest
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Priest.
» Magika Priest
» prihlaska
» Prihlaska
» prihlaska

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nové fórum: http://dragons.yourme.net/index.htm :: nábor nových členů-
Přejdi na: