Nové fórum: http://dragons.yourme.net/index.htm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nové fórum: http://dragons.yourme.net/index.htm


 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Stegosa Berserk

Goto down 
+2
Vali
Stegosa berserk
6 posters
AutorZpráva
Stegosa berserk
PLSák
PLSák
Stegosa berserk


Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 24. 10. 07

Stegosa Berserk Empty
PříspěvekPředmět: Stegosa Berserk   Stegosa Berserk Icon_minitimeWed 24 Oct - 21:06

Caute lidicky stary dobry Domino se vraci.Tak abych zacal vsichni ste me urcite znali Za Last Soula (Druid 19)Uz sem myslim mel byt s vama v guilde äle nakonec sem to zrusil a sel pomahat kamosovi s Guildou ktera së stejne nakonec rozpadla.Druida uz nemam ale mam plno jinych Charmu:Tilter 23 paladin (Stim sem nechci jit ale kdybste me nevzali s tim s cim sem chci jit sel bys s Paldou)Cuber druid 17 craft Forget Bs mining Ale moc neumim:D. a maga 13 Guardsman Toty postavy mi daroval kamos a dale mam HEretika 20 Devil Master (Jak Znamo byl u vas a je to kamos z real a taky mi to daroval.JInak mi vsechny postavi lohli asi nac hekri:D.Rozhodl sem se ze si rozjedu berka a ted ho mam 11 lvl a stoim bychc htel jit k vam.Ale zda bude treba jak sem rikal pudu s paldou:)).Kkodex jsem cetl (takzvne sem asi cetl vse) uoam mam ts vt taky.Chtel bych k vam pro povabení a takjak to byvalo za starych casu Dw:).JInk sem v poho kluk (12 let zda budete potrebovat blizzsi info piste na icq :254458452)Pomaham rad:).Jine guildy jinak sem byl teda :tos cih.FFF ,JK ,omg A mozna dalsi.A este s JEdnou postavou co sem zapomel rpipsat Berk Oros 18 lvl sem v jedne guilde ale dys to tdy bude vypadat dobre a spis vypadat ze me vemete tak leftnu zadny problem.Jo a este Rp k tomu vztah nemam .Zdarte lidicky mejte se pekne

P.S.Vsichni budte zdravi a zijte a uzivejte si zivota .

Papa Stegosa Berserk(11 lvl)Stim chcu k vam:D
Návrat nahoru Goto down
Vali
Admin
Admin
Vali


Poeet p?íspivku : 252
Registration date : 23. 07. 06

Stegosa Berserk Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stegosa Berserk   Stegosa Berserk Icon_minitimeThu 25 Oct - 9:46

Stegosa berserk napsal:
dys to tdy bude vypadat dobre a spis vypadat ze me vemete tak leftnu zadny problem.Jo a este Rp k tomu vztah nemam .Zdarte lidicky mejte se pekne

P.S.Vsichni budte zdravi a zijte a uzivejte si zivota .

Papa Stegosa Berserk(11 lvl)Stim chcu k vam:D

Naprosto zoufala prihlaska. Zadnou guildu neleftuj, zusten kde jsi. PROTI
Návrat nahoru Goto down
https://dragon.forumczech.com
Adrian
Lady
Lady
Adrian


Poeet p?íspivku : 34
Registration date : 19. 10. 07

Stegosa Berserk Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stegosa Berserk   Stegosa Berserk Icon_minitimeThu 25 Oct - 10:44

Prihlaska vypada tak vselijak,moc se mi to nelibi PROTI
Návrat nahoru Goto down
Morhuen
PLSák
PLSák
Morhuen


Poeet p?íspivku : 5
Age : 34
Localisation : Lys Arvalen
Registration date : 20. 10. 07

Stegosa Berserk Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stegosa Berserk   Stegosa Berserk Icon_minitimeThu 25 Oct - 11:38

Sorry taky se mi to moc nelíbí, v podstatě z tý přihlášky mi vyplývá že máš asi 10 postav, z toho 1 je tvoje, nevim zda už mám nějaký právo hlasování nebo tak, ale zatim jsem taky PROTI.

Kdybys tu přihlášku přepsal a řek něco víc o sobě, o tvejch postavách a zkušenostech tak prosim, ale takhle spíš ne. Tak zatim, btw líbí se mi tvůj optimismus
Sharac .)
Návrat nahoru Goto down
Tarrok
Veteran
Veteran
Tarrok


Poeet p?íspivku : 53
Registration date : 29. 07. 07

Stegosa Berserk Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stegosa Berserk   Stegosa Berserk Icon_minitimeThu 25 Oct - 19:50

jistě o de mě čekáte že pronesu něco velmi chytrého tongue
v tvoje přhláška je víc chaotická než politický sýstém ČR pochopil sem jen to že chceš k nám se svým berkem lvl 11 a je ti 12 let a vystřídal si 4 nebo 5 gild ale nepochopil sem jaký ti teď patřej postavy a jaký už si daroval nebo ztratil nebo ti je někdo ukrad.
Návrat nahoru Goto down
Stegosa berserk
PLSák
PLSák
Stegosa berserk


Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 24. 10. 07

Stegosa Berserk Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stegosa Berserk   Stegosa Berserk Icon_minitimeFri 26 Oct - 8:50

CAute rusim totu prihlasku vim ze sem ji napsal blbe a ja sem to spis jentak skousel .

P.S Skusit se ma vse:D geek
Návrat nahoru Goto down
allaard
King spamer
King spamer
allaard


Poeet p?íspivku : 1000
Age : 32
Registration date : 23. 07. 06

Stegosa Berserk Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stegosa Berserk   Stegosa Berserk Icon_minitimeSat 27 Oct - 22:51

Stegosa berserk napsal:
CAute rusim totu prihlasku vim ze sem ji napsal blbe a ja sem to spis jentak skousel .

P.S Skusit se ma vse:D geek
Má ale niekedy to zle dopadne! Nemyslím tento prípad. Razz
Návrat nahoru Goto down
https://dragon.forumczech.com/index.htm
Sponsored content





Stegosa Berserk Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stegosa Berserk   Stegosa Berserk Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Stegosa Berserk
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Ireas-Berserk
» Petik-Berserk

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nové fórum: http://dragons.yourme.net/index.htm :: nábor nových členů-
Přejdi na: