Nové fórum: http://dragons.yourme.net/index.htm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nové fórum: http://dragons.yourme.net/index.htm


 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Morcheeba Manda - po druhé

Goto down 
+5
Tilter(Paladin)
Light
allaard
Bruce Lee
Zuzka
9 posters
AutorZpráva
Zuzka
PLSák
PLSák



Poeet p?íspivku : 5
Registration date : 12. 11. 07

Morcheeba Manda - po druhé Empty
PříspěvekPředmět: Morcheeba Manda - po druhé   Morcheeba Manda - po druhé Icon_minitimeTue 18 Dec - 16:10

Dobry den preji ,
ve hre se jmenuji Morcheeba Manda (19 drujd ), muzete mne znat za Blechu Spamerku ( priest ) - byla znama ..uz ji nemam , Zuzanka (craft 19 , 100 alchemie ) - musim priznat ze neni moje , dale sem mnel Valtena ( ale toho sem venoval Triggerovi ) , mam i naky noobiky ale nestoji za nic , zadne PK Vyhradne nemam a nikdy sem neuvazoval ze mit budu , do guildy hci jit za Morcheebu Mandu , sem schopny pomoci guilde z craftem za nake ty regy + nakej ten gp za pracicku -- bude to podle nalady .. , kodex sem cetl , z guildy znam Nemi , Triler (hej ja newim jak se pise ) - je to domino .. Smile , no dal tam byl Trigger alke uz tady neni , dal uz si ani nevzpomenu , ja tady mnel vic kamosu ale co uz ja newim jestli jeste hrajou nebo jestli nejsou jinde ,
v realu sem David , je mi 13 roku , sem z CZ , -- to se da odvodit podle pisma Cool , mam rad strilecky Smile - cod2 , ET , BTF 2 ,
pusobil sem v guildach Dvur , FFF , Element
UOmap mam , TS mam , ventrilo mam , icq 293-789-903 , mikrak taky mam .. ))
-------------------------------------------------------------------------
RP pribeh mam ------

Muj tatinek byl kovar a maminka byla priest , bydleli sme na plazi a chovali sme si plazoveho hada , jmenoval se Killer , jednoho dne na nas zautocili nepratele , pred kterymy sme se schovavali uz dlouhou dobu , ja si myslel ze budeme utikat ale tatinek vytahl z pozad naseho stanu mec a bojoval , bohuzel ho zabili a maminku unesli , had se schoval a oni odesli s mamkou , muj had a ja sme chodili bojovat na skorpiony a ja se cim dal vic zlepsoval , potom mi had umrel pri boji s scarabem , ja byl uz hodne dobry bojovnik a umnel sem se premenit do brouka , jednoho dne sem se promnenil a hledal mamku , najednou kolem orci vesnici sem slisel jak breci a rychle sem tam vbehl kdyz v tom se ze stonu objevili ti dva nepratele keri mi unesli mamku , v tu chvili sem vedel ze sem na spravne ceste a bojoval sem , jednoho sem zabil razem hned a ten druhy utek , ja vedel ze se vrati z vice neprateli a tak sem spechal pro mamku , zjistil sem ze to drzeli jinou zenu tak sem ji vzal na zada a utikal pryc , nasel sem mesto jmenem alcarinque tak sem tam vbehl , zena mi podekovala a v te chvili tam stala velka parta lidi , ja jim povedel co se mi prihodili a sli semnou tam , kde jsem nasel tu zenu , primo v orci vesnici , ze zadu nas zazdila naka kouzelnice a zepredu na nas nabehli nepratele , ale moji hrdinove je bez pomoci pobili , a ja jim dal odmenu , sel sem mezi baracky a hledal mamku ale nenasel , asi uz byla mrtva tak jsem to uz vzdal a sem hrdy protoze urcite neumrela jen tak a bojovala do posledni kapky krve ..
-------------------------------------------------------------------------
Návrat nahoru Goto down
Bruce Lee
PLSák
PLSák
Bruce Lee


Poeet p?íspivku : 22
Registration date : 10. 12. 07

Morcheeba Manda - po druhé Empty
PříspěvekPředmět: Re: Morcheeba Manda - po druhé   Morcheeba Manda - po druhé Icon_minitimeTue 18 Dec - 16:27

HM Vidim ze tvuj posledni topic je HM UZ K VAM STEJNE NECHCI - LOCK
Ja jsem proti+vek
Návrat nahoru Goto down
allaard
King spamer
King spamer
allaard


Poeet p?íspivku : 1000
Age : 32
Registration date : 23. 07. 06

Morcheeba Manda - po druhé Empty
PříspěvekPředmět: Re: Morcheeba Manda - po druhé   Morcheeba Manda - po druhé Icon_minitimeTue 18 Dec - 18:21

Vidím, že si nečítal veci k písaniu prilášky. NICK v mene v ktorom chceš vystupovať v guilde. Ok budiš. Blecha Spamerka. Fakt zvučné meno. Myslím, že sa sňou spájalo veľa zlých vecí. Druid. no možno. Bol by som za minimálne 2-3 týždňové adeptstvo...
Návrat nahoru Goto down
https://dragon.forumczech.com/index.htm
Light
The Thinker
The Thinker
Light


Poeet p?íspivku : 14
Registration date : 12. 12. 07

Morcheeba Manda - po druhé Empty
PříspěvekPředmět: Re: Morcheeba Manda - po druhé   Morcheeba Manda - po druhé Icon_minitimeTue 18 Dec - 18:59

U poslední přihlášky řečeno, že k nám už nechceš, a zároveň tam již byly publikovány veškerá podstatná proti. Ve světle těchto faktů myslím, že tu není třeba dál rozpatlávat neuspěšné "pokus-omyl" přihlášky do guild, či tvou historii. Jsem PROTI přijetí.
Návrat nahoru Goto down
Tilter(Paladin)
PLSák
PLSák
Tilter(Paladin)


Poeet p?íspivku : 15
Registration date : 08. 12. 07

Morcheeba Manda - po druhé Empty
PříspěvekPředmět: Re: Morcheeba Manda - po druhé   Morcheeba Manda - po druhé Icon_minitimeTue 18 Dec - 19:08

JE to dobry kamos vim ze to tu uz skousel to jo ale tak proc to neuzkusit:) sm pro
Návrat nahoru Goto down
*Balthazzar*
PLSák
PLSák
*Balthazzar*


Poeet p?íspivku : 11
Registration date : 09. 12. 07

Morcheeba Manda - po druhé Empty
PříspěvekPředmět: Re: Morcheeba Manda - po druhé   Morcheeba Manda - po druhé Icon_minitimeTue 18 Dec - 19:55

Pokad je to tak jak rika light tak sem taky PROTI Suspect
Návrat nahoru Goto down
Nemi
Veteran
Veteran
Nemi


Poeet p?íspivku : 51
Registration date : 06. 07. 07

Morcheeba Manda - po druhé Empty
PříspěvekPředmět: Re: Morcheeba Manda - po druhé   Morcheeba Manda - po druhé Icon_minitimeTue 18 Dec - 20:15

No podle mě je to dobrej člověk a nic protiněmu nemam .Na 13 let se chová dobře a navíc mi pomohl už s pár věcma jo a byl sem s nim už v jedný guildě. Já jsem teda PRO
Návrat nahoru Goto down
Nimterius
Master
Master
Nimterius


Poeet p?íspivku : 138
Registration date : 22. 10. 06

Morcheeba Manda - po druhé Empty
PříspěvekPředmět: Re: Morcheeba Manda - po druhé   Morcheeba Manda - po druhé Icon_minitimeTue 18 Dec - 20:27

Myslím že to Light celkem shrnul...můj názor je PROTi, ale pokud se někdo za něj zaručí, tak jsem ochotný mu dát šanci...ale pokud zklame, ponese následky i on...
Návrat nahoru Goto down
Vali
Admin
Admin
Vali


Poeet p?íspivku : 252
Registration date : 23. 07. 06

Morcheeba Manda - po druhé Empty
PříspěvekPředmět: Re: Morcheeba Manda - po druhé   Morcheeba Manda - po druhé Icon_minitimeWed 19 Dec - 15:20

Zalozeno hlasovani...
Návrat nahoru Goto down
https://dragon.forumczech.com
Vali
Admin
Admin
Vali


Poeet p?íspivku : 252
Registration date : 23. 07. 06

Morcheeba Manda - po druhé Empty
PříspěvekPředmět: Re: Morcheeba Manda - po druhé   Morcheeba Manda - po druhé Icon_minitimeFri 21 Dec - 18:12

NEPRIJAT.
Preju ti za celou guildu hodne stestni .
Návrat nahoru Goto down
https://dragon.forumczech.com
Sponsored content





Morcheeba Manda - po druhé Empty
PříspěvekPředmět: Re: Morcheeba Manda - po druhé   Morcheeba Manda - po druhé Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Morcheeba Manda - po druhé
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Morcheeba Manda - drujd

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nové fórum: http://dragons.yourme.net/index.htm :: nábor nových členů-
Přejdi na: